Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

N11 İkinci El Araç Satışına Başladığını Duyurdu

Ülkemizde giderek büyüyen ve bir çok kişi tarafından iş kolu haline getirilen ikinci el oto pazarlarından internet ortamına taşınmış durumda. İkinci el araçların fazla el değiştirmesi ve ülkenin içinde bulunduğu ekonomik kriz nedeni ile kredi faizlerinin ve kurun yüksek olması sıfır araç alımlarını zorlaştırmış durumda. Bu durumda her bütçeye uygun ikinci el araçların bulunması kullanıcıları ikinci el araca yönlendirmiş durumda. Uzun zamandır internet ortamında ikinci el araç satış pazar yerini elinde bulunduran Sahibinden.com’un tahtı sallanıyor. Sektördeki büyük oyunculardan N11.com perakende ürün pazarının yanına sitesinde ikinci el araç da satılacağını duyurdu.

N11 İkinci El Araç
N11 İkinci El Araç

N11.com’un araç satışı hayali yeni bir gelişme değil. Daha önceleri sıfır kilometre araç satışı yapan ve araç satış fiyatları bayidekilerden düşük olan internet sitesi çok kısa sürede sıfır araç satma başarısını elinde bulundurmaktadır. 29 Temmuz da başlayan ikinci el araç satışı 29 Eylül tarihine kadar devam edecek. İkinci el araç satışındaki mottosu ”İkinci el araç satışı-0 km araç alır gibi” olan N11.com güvenli bir araç satış deneyimi sunmak istiyor. Noterden satış devri alınana kadar alıcının parası N11 üzerinde güvende kalıyor. Alıcı ve satıcının işlemi onaylamasından sonra para satıcını hesabına geçiyor. Şu an sitede 15 farklı araç satışa sunulmuştur. Beğendiğiniz aracın alım işlemleri bankalar aracılığı ile havale yaparak sağlayabilirsiniz. Ayrıca online olarak araç devir işlemi site üzerinden gerçekleşmekte ve alıcı ve satıcı için büyük kolaylık olmaktadır.

N11 İkinci El Araç
N11 İkinci El Araç

Aracı N11 üzerinden satın aldıktan sonra, N11 çalışanları sizinle iletişime geçerek online işlemler için sizin adınıza gerçekleştirmek için vekaletname istemektedir. Vekalet çıkardıktan sonra N11 sitesine fotoğraf veya mail atarak iletmeniz gerekmektedir. Daha sonra aracın devir işlemleri N11 yetkilileri tarafından sizin adınıza yapılmaktadır. Noter satış devri yapıldıktan sonra alıcıya bir randevu veriliyor alıcı verilen saat ve tarihte buluşma yerine gelerek aracını teslim almaktadır.

Peki bir alıcı aracı hiç yakından görmeden sorun sıkıntıları bilmeden neden satın alsın? N11 bu durumda iki tarafı da sıkıntıda bırakmadan detaylı bir ekspertiz yaptırıp sitede yayınlamaktadır. Alıcı aracı iyice inceleyip ekspertiz raporunu gördükten sonra alış işlemine karar vermektedir.

İnternet dünyasının gündelik hayatımıza etkisi gittikçe artmaktadır. Gündelik ihtiyaçlarımızdan tutun istediğiniz her şeyi internet ortamından tedarik etme imkanımız bulunmaktadır. Bir site böylece gündelik işlerden hediyelerimize hatta aracımıza kadar istediğimiz her şeyi sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu Site Emek Hırsızlığına Karşıdır !!!