Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Fiat’tan İndirim Kampanyası

Düşen otomobil sayısnda tekrar eski günlerin yaşanması ve satışların yükselmesi için yapılan ÖTV indirimi bitmiş durumda. Fiyatlar tekrar yükselerek bütçeleri zorlar duruma geldi. Buna çözüm olarak otomobil firmaları kendi indirim kampanyalarını yaparak satışlarını yükseltmeye ve can suyu bulmaya çalışıyor. Gerek hurda indirimleri, gerek 2. el otosunu getirene sıfır otomobil alırken yapılan indirimlerle beraber ciddi miktarlarda indirimler söz konusu. Ülkemizde üretim yapan ve çok sayıda aracının  yollarımızda dolaştığı Fiat markası da indirime giderek satışlarını artırma niyetinde.

Fiat'tan İnidirim Kampanyası
Fiat’tan İnidirim Kampanyası

Yollarımızda çok sayıda gördüğümüz binek ve ticari araçları ile çok sayıda kullanıcı bulunan Fiat’tan indirim kampanyası haberi geldi. Fiat Professional Ağustos ayında avantajlı fiyatlarıyla insanları sıfır araç sahibi yapmak istiyor. 2019 model Ducato, Pratico, Doblo Cargo ve Fiorino Cargo modellerinen sahip olmayı düşünenlere KDV miktarı kadar bir indirim sağlıyor. Ayrıca geçtiğimiz aydan dan bu yanan devam eden Doblo ve Fiorine modellerinde geçerli olan ”ÖTV Bizden” kampanyası da devam etmekte. Fiorino almayı düşünenler için 1.3 litre dizel ve 1.4 litre benzinli motor seçenekleri ile 69.900 TL’den başlayan fiyatlar sunarken, Doblo sahibi olmak isteyenler için 1.3 ve 1.6 litre turbo dizel motorlar ile satışa sunmaktadır. Yeni nesil Doblo olarak sunulan Pratico ise 1.3 litre turbo dizel motor seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

Düşen sıfır otomobil satışlarını canlandırmak için çıkarılan ve sıfır araç alacaklar için büyük fırsatlar sunan Fiat’ın bayilerini ziyaret edip detaylı bilgi alabilir, araçlar ile test sürüşlerine katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Bu Site Emek Hırsızlığına Karşıdır !!!